Haber

Fenerbahçe Kulübü 2022 Mali Genel Kurulu başladı

p> Fenerbahçe Kulübü 2022 Olağan Mali Genel Kurulu, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu. Mali Genel Kurul’a Başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan faaliyet raporunu okudu. Sarı lacivertli kulübün 2022 yılında her branşta kupa ve madalya kazandığını ifade ederek, branşlar hakkında bilgi verdi.

3 Temmuz Sözde Şike Davasında 2022 yılında değerli gelişmeler yaşandığını belirten Burak Kızılhan, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararını Yargıtay 5. Ceza Dairesi’nin de onadığını hatırlattı. Burak Kızılhan, “Kulübümüz 2022″ dedi. 100 yıllık süreçte kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğunun karşılığı olan 5 yıldız amblemini 23. sezon itibarıyla hayata geçirdi. Amblemimiz resmi olarak tescillendi. Bu konuda tarihi gerçeklerle TFF’ye başvurumuz devam ederken kulübümüz beklemedi ve amblemimizi 5 yıldız olarak tescilledi.” , “Yönetmelik çalışmalarımızı sürdürürken, yeni spor yasa yürürlüğe girdi. Yeni spor yazısıyla uyumlu olarak çalışmalarımızı yeniden şekillendirmek zorunda kaldık. Bu zorunluluk 26 Ekim’e kadar uzatıldı. Tüzük değişikliği için de 26 Ekim’e kadar genel kurulu toplamak istiyoruz” dedi.

Yeni dönemde 25 bin kombinasyon ve 16 bin 500 bilet satılacağını belirten Burak Kızılhan, önümüzdeki dönemde etap hakkının 5 maçla sınırlı olacağını kaydetti.

habercobanlar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu