Haber
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
![](https://toroslar-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/genclik-ve-spor-bakani-osman-askin-bak-avrupa-paralimpik-sampiyonasinda-madalya-kazanan-milli-sporculari-tebrik-etti-hUpsGYWz.webp)
gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, Hollanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
Bakan Osman Aşkın Bak, tebrik mesajında, “Hollanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Şampiyonası’nın ikinci gününde 1 altın, 2 gümüş ve 3 bronz olmak üzere 6 madalya kazanan parajudocularımızı canı gönülden kutluyorum. Milli sporcularımızın başarılarına katkı sağladık.İkinci günün ardından toplamda 9 madalya elde eden milli sporcularımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” terimleri kullandı.